Punemarresi

Po kerkoni per pune ? Perdorni platformen tone dhe krijoni nje profil, kerkoni per pune edhe dergoni aplikimin tuaj punedhenesit.

Summer Season 2020

Ne bashkepunojme me Resortet, Hotelet, dhe Restorantet me te mira ne te gjithe bregdetin e Shqiperise.

Ne po kerkojme staf te kualifikuar per sezonin veror 2020. Nese keni te deshire qe kete vere te rrisni te ardhurat tuaja dhe ne te njejten kohe te kaloni pushime ne vendet me te bukura ne Shqiperi, kjo eshte mundesia juaj!

#letsstartsummerearly

Cfare eshte Gjetapune.com?


GjetaPune eshte nje agjensi rekrutimi me platformen e saj online. Ne ofrojme shume pozicione pune te ndryshme ne Shqiperi duke filluar nga turizmi deri tek sektori industrial.


Platforma online i ofron kandidateve mundesine e krijimit te nje profili me cv. Duke perdorur kete profil aplikantet mund te aplikojne per pozicione pune duke perdorur platformen online.

Biznesi

Po kerkoni nje menyre te thjesht per te gjetur stafin? Perdorni mjetet tona te biznesit per te postuar pune dhe per te pare aplikacionet ne internet ne gjdo kohe.

Per bizneset platforma online GjetaPune eshte nje menyre per te menaxhuar procesin e punesimit. Biznesi mund te postoje pozicione pune dhe te marre te gjithe aplikimet nepermjet platformes online.

GjetaPune gjithashtu ka nje sherbim me personal per bizneset qe kerkojne te punesojne njerez me shpejt. Ju lutem na kontaktoni ne per me shume informacion ne lidhje me menyren si ne mund t'ju ndihmojme juve te punesoni njerez.

Puna e fundit

Shiko punet me te fundit te postuara ne faqe. Apliko sot! Ose neqoftese nuk ke akoma nje profil regjistrohu falas ketu

Agjente Shitje

Shiko Pozicionin

Sektori I Punes: Hoteleri Turizem

PASTICERI PASHA TURKE

RR KORABI, PASKUQAN 2, TIRANE

Restorant Kamariere

Shiko Pozicionin

Sektori I Punes: Hoteleri Turizem

Taiwan

Parku Rinia Rruga" Deshmoret e 4 Shkurtit"

Barista

Shiko Pozicionin

Sektori I Punes: Hoteleri Turizem

Smart Cofe

Rruga Riza Cuka Laprak

Premium Job

Inxhinier ndertimi

Shiko Pozicionin

Sektori I Punes: Industri

GjetaPune Partners

Tirana

Picajol

Shiko Pozicionin

Sektori I Punes: Hoteleri Turizem

Serafina Cafe & Restaurant

Rruga e Elbasanit, Tirane

Bar Kamarier

Shiko Pozicionin

Sektori I Punes: Hoteleri Turizem

Trinity Albania

Sheshi Karl Topia

Bar Kamarier

Shiko Pozicionin

Sektori I Punes: Hoteleri Turizem

Nomad Bar

Rruga Gjeneral Nikols, Tirana, Albania

Operator

Shiko Pozicionin

Sektori I Punes: Shitje

B_Smart

Rruga Mine Peza

Kamarier/e

Shiko Pozicionin

Sektori I Punes: Hoteleri Turizem

Bar Vjosa

Rruga Bardhok Biba. Ish kinema 17 nentori

Restorant Banakier

Shiko Pozicionin

Sektori I Punes: Hoteleri Turizem

Ejona restaurant

Rr. Brigada 8. Ish blloku